Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

/etcBASE kurumlara yönelik yazılım çözümlerini analiz, yazılım, operasyon ve proje ekipleriyle PMI (Project Management Institude) Proje Yönetimi Standartında geliştirmekte, hayata geçirmekte ve ürünün kullanımı süresince operasyonel destek sağlamaktadır.

Güçlü operasyon ekibimiz, müşterimiz olan kurumlarda çalışan YTS Veritabanı ve YTS Uygulama Sunucusu kurulumlarının yapılması, işleyiş ve performansının izlenmesi, gerektiğinde kurum teknik personeline destek sağlanması görevlerini yerine getirmektedir.

Yazılım Destek

/etcBASE deneyimli Yazılım Destek ekibi ile tüm kullanıcıların ürünlerimizin kullanımı ile ilgili her türlü soru, sorun ve taleplerini karşılamak amacıyla profesyonel destek hizmeti vermektedir. 

Destek ekibimiz sözleşmeli bürolar ve kadrolu kullanıcıların her türlü sorununa, telefon ve e-mail kanalıyla müdahale etmekte, kendi yetkisindeki sorunları çözmekte, yetkisi dışındaki problemlerin çözümü için ise ilgili teknik personel ile gerekli koordinasyonu sağlamaktadır.

Eğitim

/etcBASE deneyimli eğitim kadrosu ile kurum eğitim ortamlarında ve /etcBASE eğitim salonunda uygulamalı eğitimler vermektedir./etcBASE eğitim salonunda yapılan eğitimler laptop PC’ler üzerinden birebir uygulamalı olarak gerçekleşmektedir.Her katılımcımız kendisine atanmış sanal dosyalar üzerinden tüm icra işlemlerini, tahsilat ve masraf akışlarını, muhasebe mutabakatlarını ve raporlamaları uygulamalı olarak yapabilmektedir.

/etcBASE