YTS - AGİS (Akıllı Güncelleme ve İletişim Servisleri)

YTS - AGİS (Akıllı Güncelleme ve İletişim Servisleri)

Kurum içindeki kullanıcılar, Türkiye genelindeki sözleşmeli hukuk büroları ve tahsilat ofisleri, YTS - AGİS (Akıllı Güncelleme ve İletişim Servisleri) ile YTS üzerinden takip ettikleri borçlulara daha hızlı ulaşabilmektedirler.

Kullanıcılarımız servisler içerisinde bulunan;

Veri Güncelleme Hizmetleri (numara doğrulama, 118 Sorgu, vb.) ile ulaşmak istedikleri borçluların iletişim bilgilerini en hızlı ve ekonomik biçimde güncellerler.
Güncellenmiş veriler üzerinden İletişim Servisleri (TCKN SMS, SMS, e-mail, Click To Call/sesli arama, vb.) ile en ileri iletişim tekniklerini kullanarak borçlulara YTS üzerinden doğrudan ulaşırlar.

YTS Akıllı Güncelleme ve İletişim Servisleri ile ilgili oluşan tüm aktiviteler, YTS üzerinde online olarak gerçekleştirilir ve sonuçları otomatik olarak ilgili dosya içine kaydedilir. Böylece kurum/bürolar, eskiye göre çok daha kısa sürede daha uygun maliyet ile daha çok borçluya ulaşılıp, mutabakat ve tahsilat yapabilirler.

Güncelleme Servisleri

  • YTS’DEN ONLINE 118 NUMARA DOĞRULAMA/TEYİT

Borçluların telefon numaralarını doğruluğunu ve güncelliğini kontrol ederek, zaman kaybı en aza indirin.

  • YTS’DEN ONLINE 118 SORGULAMA

Ulaşılamayan borçluların güncel sabit ve GSM telefon numaralarına tek bir sorgu ile ulaşın.

  • YTS’DEN ONLINE NUMARA AKTİFLİK SORGUSU

Toplu aramalar öncesi, aktif olmayan telefon numaralarının tespit edilip, arama listelerinden çıkartılması numara sorgulama servislerine yönlendirilmesi imkan sağlayın.

İletişim Servisleri

  • YTS’DEN TCKN SMS GÖNDERİMİ

İletişim bilgileri güncel olmayan borçlularınız ile, tek tek veya toplu olarak, TC Kimlik Numaraları üzerinden takip bilgileri, dosya ve takipte bulunduğu aşama ile ilgili bilgi paylaşın, tahsilatı hızlandırın.

  • YTS’DEN SMS GÖNDERİMİ

Bilgilerini güncellediğiniz borçlularınıza, tek tek veya toplu olarak, YTS üzerinden SMS ile bilgilendirme yapın, tahsilatınızı arttırın.

  • YTS’DEN CLICK-TO-DIAL

Herhangi bir santral altyapı yatırımına gerek kalmaksızın, YTS ’de dosya içerisinden doğrudan borçlularınızı arayın, verimliliğinizi ve etkinliğinizi arttırın.

  • YTS’DEN CTI

Borçlulardan gelen çağrılarda, (inbound) personel cevap verdiğinde YTS ’deki ilgili dosyanın otomatik olarak açılması sayesinde zaman kaybını engelleyin.

  • YTS’DEN E-MAIL GÖNDERİMİ

Borçlularınıza tek tek veya toplu olarak, takibin her aşamasında YTS üzerinden e-mail gönderimleri ile bilgilendirme yapın, tahsilatınızı arttırın.

Ürünler