Hakkımızda


/etcBASE Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., 1995 yılında, geniş kitlelere hitap eden kurumlara sorunlu alacak tahsilatı hizmeti vermek üzere kurulmuştur. 20 yılı yakın bir süredir odaklanarak geliştirdiği ürün portföyü, tümüyle kurumsal ihtiyaçlara ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre gelişmiş ve 2014 yılında hayata geçirilen 3.nesil platformla birlikte dünya çapında kullanılabilecek bir nitelik kazanmıştır.

%100 bir Türk yatırımı olan /etcBASE, Türkiye’nin en büyük 12 bankasından 9’unun, GSM operatörlerinin, bazı telekomünikasyon şirketlerinin, özelleşen elektrik perakende satış ve dağıtım şirketlerinin ve kitlesel ürün/hizmet sunan diğer sektörlerin sorunlu alacaklarını yönetme sürecinde tercih ettikleri lider marka konumundadır.

20 yıla yaklaşan kurumsal tecrübesinin yansıması olan YTS (Yasal Takip Sistemi), GYS (Gayrimenkul Yönetim Sistemi) ve KTS (Kredi Tasfiye Sistemi) çözümlerini müşterilerinde hayata geçiren /etcBASE, bununla da kalmayıp, “Help Desk”, “İşletme Destek”, “Eğitim”, “Rehberlik” gibi satış sonrası sürekli hizmetleriyle de müşterisi olan kurumların destek ve teknoloji departmanlarının yükünü önemli ölçüde hafifletmektedir.

Toplam 80 kişilik bir ekibin görev aldığı /etcBASE, İTÜ ARI Teknokent’te bulunan yazılım ve bilişim teknolojileri merkezinde ve 4.Levent’de bulunan eğitim merkezinde çalışmalarını yürütmektedir.

/etcBASE Türkçe Broşür için Tıklayın